Nasza historia
0000-00-00Szanowni Państwo!

Historia Firmy Jubilerskiej Górecki sp. z o.o. sięga 1991 roku, kiedy to w małym zakładzie rzemieślniczym rozpoczął swoją działalność Zbigniew Górecki, założyciel i inicjator rozwoju Firmy, a obecnie jej Prezes. To dzięki jego pracy i talentom Firma Jubilerska z każdym rokiem rosła w siłę i potęgę ulegając ciągłym przeobrażeniom, które po piętnastu latach działalności doprowadziły do powstania spółki kapitałowej – spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Rozwój firmy oparty jest na  największych wartościach, które towarzyszyły edukacji tj. solidnych podstaw, z których czerpana jest wiedza, tradycja i już dziś unikalne umiejętności mistrzów rękodzieła. Owa wiedza przekazywana jest wszystkim młodym pracownikom, którzy zasilają organizację. To wszystko nadaje charakteru i sprawia, że biżuteria marki Górecki posiada tzw. duszę.
 
Domeną Firmy jest biżuteria wykonana z żółtego i białego złota z diamentami oraz szafirami, rubinami, szmaragdami, jak również perydotami i topazami. Oferta biżuterii bogata jest w mnóstwo wzorów wykonanych współcześnie, jednakże stylizowanych w klimacie dawnej biżuterii wykonywanej z ogromnym kunsztem niejednokrotnie przy użyciu unikalnych umiejętności i sztuk zdobniczych. W ofercie odnaleźć można również wzornictwo nadążające za najnowszymi trendami mody.

Naszym klientom oferujemy również  wykonanie biżuterii według własnego projektu, bowiem nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Niezależnie od stylu wykonania biżuterię Górecki charakteryzuje zawsze najwyższa jakość, co jest jej głównym wyróżnikiem na rynku spośród szeregu ofert innych firm jubilerskich.